Сребърният Еднорог - история в сребро

Начало Помощ Търси Вход Регистрация
Форум Сребърният Еднорог  |  Раздели  |  Мнения, препоръки и сладки приказки  |  Тема: Предложения за нови модели
Страници: [1] 2 3 Надолу Формат за разпечатване
Автор Тема: Предложения за нови модели  (Прочетена 69721 пъти)
Мирослав
Administrator
Sr. Member
Публикации: 427

Азъ, от Народа на Еднорога

Профил
« -: Февруари 14, 2009, 12:48:55 pm »

Не рядко ми се обаждат и казват-много хубави модели имате, но не виждам  еди-какво-си .... . Това ще е тема, в която можете да давате предложения.
Разбира се, не всичко е в моите възможности, а и технологията ми на работа не позволява. За такива неща казвам веднага, че не мога.
Ще ми трябва снимка, естествено, а ако е файл с векторна графика още по-добре, защото аз такива използвам при изработването на нещата.
« Последна редакция: Февруари 14, 2009, 04:22:00 pm от Мирослав » Активен

Българин (булгар) не е народност, а степен на посвещение, която дава способността посветеният да се самовъзражда от собствената си пепел – ФЕНИКС.
LorDDemoniC
Newbie
*
Публикации: 1

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 25, 2009, 09:05:54 am »

http://4storing.com/jztpu/ee1e6205dc8bae787d2e4c6e2a38ce3b.html
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 25, 2009, 01:21:25 pm »

Добре изглежда.  Струва ми се обаче, че много успешно би могло да се използва като шурикен(за тези, които не знаят - бойна звезда представляваща тънка стоманена пластина с диаметър не повече от 15 сантиметра, дебелина 3 милиметра и от 3 до 8 остри като бръснач върха).
Шегувам се, разбира се.  :)  Слънцето , което правя - М-72, също е с остри връхчета, ама още никой не се е оплакал. То всъщност как по друг начин да изобразиш Слънце, освен с характерните му лъчи.
Добра е идеята за съчетание на Слънце и знакът IYI, усещам ги в добър синхрон и...да, ще помисля по въпроса.

* sungod1.jpg (76.28 kB, 450x450 - видяно 775 пъти.)
Активен

Българин (булгар) не е народност, а степен на посвещение, която дава способността посветеният да се самовъзражда от собствената си пепел – ФЕНИКС.
beroefen
Newbie
*
Публикации: 1

Профил
« Отговор #3 -: Юни 19, 2009, 11:02:25 pm »

аз имам розетка не е от тоя сайт ама виждам че има мн яки неща и мога да си зема нещо и само да направя предложение да направите емблемата на Берое мога да навия доста хора да си купят  ;)
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #4 -: Юни 20, 2009, 12:01:44 am »

Добре дошъл, beroefen! Това ли е емблемата или е някоя друга? Бях започнал да го правя моделчето преди време, но като че ли времето не ми стигна.

* 11807117098491.png (54.99 kB, 300x300 - видяно 737 пъти.)
Активен

Rio
Newbie
*
Публикации: 2

Профил Ел. поща
« Отговор #5 -: Юли 01, 2009, 11:04:39 pm »

Пръстените са много хубави. Имам предложение да се направи комбинация с П-12, като към него от страни се добавят триквестори.
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #6 -: Юли 03, 2009, 06:54:36 pm »

Здравей, Rio, добре си дошъл!  :)
Не случайно чак сега ти отговарям, просто ми трябваше време да отлежи тази идея. Да ти кажа, не ги "виждам" тези триквестори отстрани точно на този модел, някак си не си пасват с руническите знаци отгоре. Ако е само знакът IYI-няма проблем(всъщност аз го имам един такъв модел П-8).
Както вече ти казах на едно друго място-тези руни не се знае какво означават и интуитивно никак не ми се връзват с триквесторите.
Все пак благодарско за идеята!   :)
Активен

riddick
Newbie
*

Профил
« Отговор #7 -: Юли 21, 2009, 09:59:57 am »

Здрасти!!!
Нов съм тук ,хвърлих си око на чука на Тор...... ама не за това пиша.

Доста народ носят Millitary necklace (военни медальони)
И моето предложение е ...... медальона на Wolverine - героят от Х -  мен
Не помня в кой форум точно четох но бая народ му се кефят
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #8 -: Юли 21, 2009, 12:19:24 pm »

Здраве, riddick!
Това ли имаш предвид?
Активен

riddick
Newbie
*

Профил
« Отговор #9 -: Юли 21, 2009, 02:43:42 pm »

Здрасти пак.
В нета намерих това:
http://www.myimportstore.com/store/images/Costumes/XMenWolverineNecklace.jpg

а иначе тук в трейлъра има момент в който наблягат на него

http://www.myspace.com/x-menorigins
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #10 -: Юли 21, 2009, 05:16:29 pm »

Няма проблем да направя тази плочка. Мога да правя плочки със всякакви форми и надписи по желание.  ;)
Цифрите над текста не знам какво означават, така ли е в оригинал? Може да се сложат и други, някакви лични за човека, който ще носи плочката.
Трябва да се помисли и за прореза, през който минава синджира, защото не знам колко е голям. Ако някой поръчва такава плочка най-напред трябва да реши на какъв синджир ще я носи, колко дебел ще е и тогава вече да я правя.
Активен

VylchaPoroda
Newbie
*

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 11, 2009, 12:05:45 pm »

Здравейте, Мирослав,
заинтргигувах се от идеята за тази плочка, можете ли, ориентировъчно, естествено, да ми кажете приблизително колко би излязла направата на такава, според зависи вече самият прорез за синджира. Освен това имам идеята (колко смело) "wolverine" като надпис да се чете ясно, но да има три рески по плочата, които да се явяват следи от ноктите...
Поздрави :)
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 11, 2009, 12:56:50 pm »

"Вълча порода", здравейте и добре дошъл!
Плочка от този тип ще бъде с големината на рейнджърската-М-81, значи и като цена ще излезе горе-долу като нея-около 50лв.
Не е проблем да се надраскат три резки, но дали ще е ясно, че са следи от нокти?   ;)  Ако имате възможност нарисувайте ги върху плочката, за да знам точно какво имате предвид като посока и разположение.
Активен

TzolKin
Newbie
*
Публикации: 6

Профил Ел. поща
« Отговор #13 -: Януари 19, 2010, 11:07:40 am »

Здравей!
Интересува ме, възможно ли е медальон да има две лица?
Идеята е от едната страна Галактическата пеперуда (М75), а от другата И-Дзин (М44).
Ако е възможно, ще се опитам да го нарисувам или опиша по-подробно.

Всъщност това не е предложение за нов модел, а по-скоро питане за нещо което искам, нещо което ще означава много за мен, а направено от теб ще има необходимата сила за много повече от амулет.

Поздрави
« Последна редакция: Януари 19, 2010, 11:20:13 am от TzolKin » Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #14 -: Януари 19, 2010, 04:44:24 pm »

По принцип е възможно да се направи нещо и на обратната страна на медальон. Ще трябва да ми покажеш какво точно искаш и да го обсъдим след това.
Активен

Страници: [1] 2 3 Нагоре Формат за разпечатване 
Форум Сребърният Еднорог  |  Раздели  |  Мнения, препоръки и сладки приказки  |  Тема: Предложения за нови модели