Сребърният Еднорог - история в сребро

Начало Помощ Търси Вход Регистрация
Форум Сребърният Еднорог  |  Раздели  |  Мнения, препоръки и сладки приказки  |  Тема: Предложения за нови модели
Страници: 1 2 [3] Надолу Формат за разпечатване
Автор Тема: Предложения за нови модели  (Прочетена 69704 пъти)
philip_petev
Newbie
*
Публикации: 2

Профил
« Отговор #30 -: Септември 14, 2010, 09:49:00 am »

Здравей, Филипе, добре си дошъл !
Този модел кръстове не са по моите възможности и се изработват по друга технология-чрез леене. Мой приятел ги прави, има 2-3 модела, които можеш да видиш на този линк
http://www.vasigold.com/?go=products&p=list&categoryId=8&page=10

В момента има при мен и от двата модела, мога да ти изпратя, стига да ти харесат, а можеш да се свържеш и с моя приятел. Пиши ми на емейл или ме намери в скайп.

Погледнах сайта, който ми прати, наистина има интересни неща. Гледам има и електронен магазин, и дори вече си поръчах това. Хиляди благодарности :)
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member
Публикации: 427

Азъ, от Народа на Еднорога

Профил
« Отговор #31 -: Септември 14, 2010, 05:47:47 pm »

Супер, радвам се, че успях да помогна!   :)
Активен

Българин (булгар) не е народност, а степен на посвещение, която дава способността посветеният да се самовъзражда от собствената си пепел – ФЕНИКС.
bulgaria681
Newbie
*

Профил
« Отговор #32 -: Януари 31, 2011, 08:36:32 pm »

Здравейте,искам да попитам дали можете да направите емблема на ПФК Берое като медальон:
или
Поисках ви пълномощно в скайп,но не отговаряте,ако можете ме намерете вие- binev92 , за да се разберем. :-\
« Последна редакция: Януари 31, 2011, 08:54:40 pm от bulgaria681 » Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #33 -: Февруари 21, 2011, 09:05:36 am »

Емблемата е готова -  http://silverunicorn.org/p/emblems/index2.php

Писах ви и на скайп, но не ми отговаряте.   :)
Активен

Българин (булгар) не е народност, а степен на посвещение, която дава способността посветеният да се самовъзражда от собствената си пепел – ФЕНИКС.
BadEnough
Newbie
*

Профил Ел. поща
« Отговор #34 -: Септември 26, 2011, 12:43:04 am »

Здравейте! Искам да попитам, може ли да изработите висулка-феникс, може би с големина около 6-7см? И колко би струвала? Не знам какво изображение би било най-подходящо за модел, всъщност единственото ми предпочитание относно феникса е да е с характерните паунови пера на опашката. Или друг вариант е да е като плочка с изобразен феникс и може би някакви пламъчета в краката му... И друг въпрос-приятеля ми си търси халка за палец, изчистена, но проблема е, че досега не сме намерили толкова голям размер, 22 едва влиза до средата на пръста... колко би струвала такава, може би 24 или 26ти размер, ще измеря палеца му точно? Благодаря предварително!
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #35 -: Септември 26, 2011, 10:08:27 am »

Здравейте!
М-66 - това е моделът на Феникс, който мога да предложа.

За халката-мога да направя плоска и гладка халка, ширината може да е всякаква, а размерът не е проблем.
Активен

BadEnough
Newbie
*

Профил Ел. поща
« Отговор #36 -: Септември 26, 2011, 02:21:36 pm »

А дали е възможно халката да е с келтска плетеница? Спрели сме се на два модела
http://www.google.bg/imgres?q=celtic+knotwork+designs&hl=bg&sa=X&biw=1280&bih=709&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=dkMTxZZPtt1EFM:&imgrefurl=http://www.mi.sanu.ac.rs/vismath/fisher/index.html&docid=B5YTMlMY7jyogM&w=600&h=393&ei=jVyATtrgJuKE4gSwnYjIDg&zoom=1
и
http://www.google.bg/imgres?q=celtic+knotwork+designs&hl=bg&sa=X&biw=1280&bih=709&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=yYg8OHp0dfb7MM:&imgrefurl=http://www.ireland-fun-facts.com/freeirishclipart.html&docid=N9ydg7fKYUd90M&w=400&h=202&ei=jVyATtrgJuKE4gSwnYjIDg&zoom=1

Мерихме диаметъра, 24мм почти, по таблицата във форума е 34 размер. Ширината около 11мм. И колко би струвал самия пръстен, ако може да се изработи?
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #37 -: Септември 26, 2011, 09:03:40 pm »

Моделчето от втория линк ми хареса! Лошото е, че нямам абсолютно никакво време да правя нови модели, имам доста работа, която трябва да свърша и не мога в никакъв случай да обещая кога бих могъл да направя такава халка. Но пак да кажа, че при първия удобен случай ще направя една-две бройки с келтската плетеница, защото и на мен ми допадна.   :)

При размер около 74мярка  халката  ще тежи може би около 11-12г. , което ще рече, че цената ще е около 44-48лв.
Активен

Aske
Newbie
*
Публикации: 1

Профил Ел. поща
« Отговор #38 -: Март 10, 2013, 04:06:13 pm »

Здравейте :) Искам да попитам дали ще мога да си поръчам изработка на пръстени по моя идея? Не са нищо сложно - просто чисти халки, с ширина около 1,5см за всеки пръст. Идеята ми е за 10 такива, но бих желал да знам горе-долу каква цена ще бъдат?

* ring1.JPG (13.9 kB, 376x307 - видяно 412 пъти.)

* ring2.JPG (21.73 kB, 395x376 - видяно 418 пъти.)

* ring3.JPG (7.75 kB, 259x160 - видяно 399 пъти.)

* ring4.JPG (10.68 kB, 358x269 - видяно 436 пъти.)
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #39 -: Март 10, 2013, 09:05:17 pm »

Здравейте!  Няма да мога да ги направя 15мм ширина, мога до 11-12мм най-много.  Цената зависи от грамажа, една такава халка предполагам, че ще бъде около 9-10г. , което ще рече 36-40лв./цената е 4лв. на грам/.
Активен

Страници: 1 2 [3] Нагоре Формат за разпечатване 
Форум Сребърният Еднорог  |  Раздели  |  Мнения, препоръки и сладки приказки  |  Тема: Предложения за нови модели