Сребърният Еднорог - история в сребро

Начало Помощ Търси Вход Регистрация
Форум Сребърният Еднорог  |  Раздели  |  Мнения, препоръки и сладки приказки  |  Тема: Как разбрахте и стигнахте до сайта "Сребърният Еднорог"?
Анкета
Въпрос: Как разбрахте и стигнахте до сайта "Сребърният Еднорог"?
Чрез Гугъл
Чрез друг сайт
Чрез приятел или познат
Друг начин

Страници: 1 [2] Надолу Формат за разпечатване
Автор Тема: Как разбрахте и стигнахте до сайта "Сребърният Еднорог"?  (Прочетена 30082 пъти)
Лиор
Newbie
*
Публикации: 8

Профил
« Отговор #15 -: Декември 02, 2009, 11:46:46 am »

да така е  :)
Активен
TzolKin
Newbie
*
Публикации: 6

Профил Ел. поща
« Отговор #16 -: Януари 18, 2010, 11:19:37 pm »

Привет и огромни поздрави за работата и таланта ти  :)
Разбрах за сайта от моето любимо момиче, приятелката ми, която търсеше в гугъл йонизатор. Не намери, но пък попадна на пръстена от атлантида и от там... клик, клик та на този сайт.
За мен случайностите не се случват, т.е. няма нищо случайно.
Ти си направил нещо което отдавна искам. Интересно как по-рано не съм попаднал на него, при положение че доста търсих, но не намерих в България.
Пък и друго е когато знаеш че не е направено от някаква машина, а е вложено човешко отношение, труд и внимание.
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member
Публикации: 427

Азъ, от Народа на Еднорога

Профил
« Отговор #17 -: Януари 19, 2010, 08:06:52 am »

Добре дошъл, TzolKin.   :)  Приятно ми е да научавам, че съм част от някои "случайности".   :D  Радвам се, че си схванал същността на това, което правя, видно от последното ти изречение!
Активен

Българин (булгар) не е народност, а степен на посвещение, която дава способността посветеният да се самовъзражда от собствената си пепел – ФЕНИКС.
iss
Newbie
*
Публикации: 4

Профил
« Отговор #18 -: Май 18, 2010, 07:09:24 am »

Здравей Миро   :)
От Гугъл проумях,че този сайт е твой  ;) Много се радвам че попаднах на него...с удоволствие се регистрирах,защото виждам,че освен красивите бижута има и интересни теми.
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #19 -: Май 18, 2010, 10:51:58 am »

Добре дошла, iss! Не знам защо мислех, че ми знаеш сайта не от сега.    :)  Но, както се казва-всяко нещо с времето си и ... всяко време с нещата си.
Благодаря за добрите думи! Пиши, стига да имаш време и желание.  ;) 
Активен

Българин (булгар) не е народност, а степен на посвещение, която дава способността посветеният да се самовъзражда от собствената си пепел – ФЕНИКС.
iss
Newbie
*
Публикации: 4

Профил
« Отговор #20 -: Май 18, 2010, 11:03:20 am »

Зная го отдавна,но не и в този вид с темите и поясненията относно символите и тяхното значение.Сега разглеждам и чета и съм възхитена....Много се радвам за това ,което си оформил тук!Виждам ,че вече си изработил и розетата по оригиналния модел  :)
« Последна редакция: Май 20, 2010, 08:36:54 am от Мирослав » Активен
ViruZ
Newbie
*
Публикации: 1

Профил
« Отговор #21 -: Май 19, 2010, 01:47:38 pm »

Google.Търсих някоя онлайн бижутерия,за да си избера пръстен и гривна и намерих сребърният еднорог :)
А и мисля ,че цените са доста достъпни в сравнение с останалата конкуренция.
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #22 -: Май 20, 2010, 08:38:05 am »

ViruZ, ще се радвам да бъда полезен!   :)
Активен

Страници: 1 [2] Нагоре Формат за разпечатване 
Форум Сребърният Еднорог  |  Раздели  |  Мнения, препоръки и сладки приказки  |  Тема: Как разбрахте и стигнахте до сайта "Сребърният Еднорог"?