Сребърният Еднорог - история в сребро

Начало Помощ Търси Вход Регистрация
Форум Сребърният Еднорог  |  Раздели  |  Мнения, препоръки и сладки приказки  |  Тема: Как разбрахте и стигнахте до сайта "Сребърният Еднорог"?
Анкета
Въпрос: Как разбрахте и стигнахте до сайта "Сребърният Еднорог"?
Чрез Гугъл
Чрез друг сайт
Чрез приятел или познат
Друг начин

Страници: [1] 2 Надолу Формат за разпечатване
Автор Тема: Как разбрахте и стигнахте до сайта "Сребърният Еднорог"?  (Прочетена 30172 пъти)
Мирослав
Administrator
Sr. Member
Публикации: 427

Азъ, от Народа на Еднорога

Профил
« -: Февруари 14, 2009, 05:04:32 pm »

Разбира се, въпросът ми не е от голо любопитство.
Активен

Българин (булгар) не е народност, а степен на посвещение, която дава способността посветеният да се самовъзражда от собствената си пепел – ФЕНИКС.
katesirus
Гост
« Отговор #1 -: Март 14, 2009, 12:05:58 am »

Търсих нещо определено и попаднах където трябва! От първия път!Няма да скрия радостта си от това, което видях! Поздравления за майстора на тези бижута и автора на този сайт!Няколко дни разглеждам историята на различните символи и разбира се интернет е безкрайно пространство за информация...та разглеждах и четох доста!Благодаря
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #2 -: Март 14, 2009, 09:33:08 am »

Добре дошла(ако не бъркам пола), но ще се наложи пак да се регистрираш, че се е получил някакъв бъг.
Благодаря за добрите думи!
Активен

Българин (булгар) не е народност, а степен на посвещение, която дава способността посветеният да се самовъзражда от собствената си пепел – ФЕНИКС.
katesirius
Newbie
*
Публикации: 1

Профил
« Отговор #3 -: Март 14, 2009, 08:21:06 pm »

Благодаря!Аз съм си виновна за регистрацията,бях допуснала грешка при изписване на името и вопита да го поправя се изтрих!Но сега оправих нещата
Активен
redsas
Гост
« Отговор #4 -: Март 17, 2009, 12:57:51 am »

Здравейте,

дойдох тук, чрез сайта на Елтимир, www.voininatangra.org.
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #5 -: Март 17, 2009, 07:04:34 am »

Добре дошъл/дошла! "Воини на Тангра" беше една от причините преди много години да ме замисли на тема българщина.
Активен

Veny
Newbie
*

Профил
« Отговор #6 -: Април 26, 2009, 12:43:37 am »

Мен ме доведе синхронността. Търсих нещо на Милан МИЛАНОВ от втората му книга, не само че го намерих, ами намерих и повече от това! Поздравления за чудесния сайт другарче!  :-*
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #7 -: Април 26, 2009, 09:04:02 am »

Вени   :)
От много време не сме си хортували, ти изчезна в един момент и ... Надявам се при теб всичко да е ОК, както казват по вашия край.   ;) Ако решиш-знаеш как да ме намериш.
Активен

MAPTUH
Newbie
*

Профил
« Отговор #8 -: Юли 09, 2009, 08:48:20 pm »

Чичко гуугъл знае всичко.  ;D Търсих си сребърна розетка и попаднах на този прекрасен сайт. Но когато започнах да разглеждам и като видях какви чудесии има станах разноглед и в крайна сметка си поръчах друго. Благодаря на Миро! :)
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #9 -: Юли 10, 2009, 07:42:15 am »

Благодаря, Мартине!  :)
Стара приказка е, че Господ събира "краставите магарета".   :D
Активен

Nok84
Newbie
*

Профил
« Отговор #10 -: Октомври 17, 2009, 10:08:03 am »

Аз разбрах чрез Гугъл и много се радвам ,че попаднах на този прекрасен сайт!

Изделията са невероятни, направени ръчно и с много желание, а това винаги е важно - Както казва старата мъдрост:
Майстора влага част от душата си във всяко свое произвадение!
Затова съм резервиран към масово произведените дрънкулки от Турция и Китай .

Браво Миро - Продължавай все в същия дух!
Активен
VylchaPoroda
Newbie
*
Публикации: 2

Профил
« Отговор #11 -: Ноември 11, 2009, 12:12:52 pm »

Разбрах чрез гугъл.
Отдавна търсих някакъв медальон с вълци, обаче се оказа, че не е толкова разпространена тематика. Имаше всякакви калинки, жаби, зодиакални заврънтулки повечето от които - откровено кичозни, а няколкото "вълка", на които попаднах бяха или груби или недодялани. Та въведох в гугъл някаква комбинация от типа "сребърна бижутеря вълк/ци" и оттам попаднах на http://www.aukro.bg/ , откъдето и на вашите неща.
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #12 -: Ноември 11, 2009, 01:02:41 pm »

Вълчата глава е добре да бъде моделирана обемно, за да изглежда както трябва. Т.е. най-напред се моделира на восък, след това се отлива на метал, прави се матрица и най-накрая се отлива готово изделие. Всичко това изисква технология, която аз нямам, затова и нещата, които правя изглеждат по-плоски, макар и на две или три нива. Имал съм и други запитвания за вълча глава, имам го предвид и ако видя някъде качествен модел-ще го взема.   ;)
Активен

Лиор
Newbie
*
Публикации: 8

Профил
« Отговор #13 -: Декември 01, 2009, 11:09:56 pm »

сайта е страхотен  :o съвсем случайно попаднах на него след като търсих информация гугъл  ::)
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #14 -: Декември 02, 2009, 11:02:01 am »

Благодаря, Лиор! Най-хубавите неща са "случайните".   :)
Активен

Страници: [1] 2 Нагоре Формат за разпечатване 
Форум Сребърният Еднорог  |  Раздели  |  Мнения, препоръки и сладки приказки  |  Тема: Как разбрахте и стигнахте до сайта "Сребърният Еднорог"?