Сребърният Еднорог - история в сребро

Начало Помощ Търси Вход Регистрация
Форум Сребърният Еднорог  |  Раздели  |  Мнения, препоръки и сладки приказки  |  Тема: Поздравления
Страници: [1] Надолу Формат за разпечатване
Автор Тема: Поздравления  (Прочетена 9617 пъти)
dessislavag
Newbie
*
Публикации: 1

Профил
« -: Март 12, 2013, 01:05:54 pm »

Моите поздравления за Мирослав. Твори наистина красиви неща. Ако някой има все още колебания, да му се доверява смело- всичко е ОК.
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member
Публикации: 427

Азъ, от Народа на Еднорога

Профил
« Отговор #1 -: Март 12, 2013, 05:47:24 pm »

Благодарско за добрите думи! Всичко, което правя е с много мерак и затова се радвам, когато се харесват!    :)
Активен

Българин (булгар) не е народност, а степен на посвещение, която дава способността посветеният да се самовъзражда от собствената си пепел – ФЕНИКС.
Eli
Newbie
*

Профил
« Отговор #2 -: Март 22, 2013, 06:42:36 pm »

Бижутата са още по хубави на живо.Много са красиви и качествени което е важно.Аз направих 2 поръчки и съм изключително доволна и от това което получих и от коректното отношение.Най-искрени поздравления!
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #3 -: Март 23, 2013, 06:52:56 pm »

Благодарско, Eli !   :)
Активен

Българин (булгар) не е народност, а степен на посвещение, която дава способността посветеният да се самовъзражда от собствената си пепел – ФЕНИКС.
badai
Newbie
*
Публикации: 4

Профил
« Отговор #4 -: Април 04, 2013, 12:26:17 pm »

Получих розетата от Плиска. Много е красива !!!
Благодаря и успех на Мирослав:))
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #5 -: Април 04, 2013, 12:38:52 pm »

Здраве и късмет да носи!    :)
Активен

RumyGloom
Newbie
*

Не човек, а динамит

Профил Ел. поща
« Отговор #6 -: Август 09, 2013, 02:33:44 pm »

Току-що получих Седмолъчицата - на живо е още по-прекрасна! Благодаря за коректното отношение и качествената изработка! Поздрави!
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #7 -: Август 10, 2013, 08:16:08 am »

Снимките в сайта не са правени от професионален фотограф, а от мен, затова на живо нещата са по-хубави.   ;)
Ползвайте Седмолъчицата със здраве!
Активен

Ниница
Newbie
*

Профил
« Отговор #8 -: Март 20, 2014, 04:20:05 pm »

Благодарности и от мен :)
Впечатлена съм от влагането на сърце в това което твориш, от човешкото отношение и отзивчивостта!
Ще повторя другите форумци - всичко е много красиво!
Успех!
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #9 -: Март 22, 2014, 03:45:16 pm »

Благодаря, Ниница!
Българските символи и знаци - желанието ми е да ги разпространявам, защото в тях е нашата Сила, Духът ни е в тях. Радвам се, че успявам! 
Активен

Страници: [1] Нагоре Формат за разпечатване 
Форум Сребърният Еднорог  |  Раздели  |  Мнения, препоръки и сладки приказки  |  Тема: Поздравления