Сребърният Еднорог - история в сребро

Начало Помощ Търси Вход Регистрация
Форум Сребърният Еднорог  |  Раздели  |  Информация за изделията  |  Тема: Доставка на изделията
Страници: [1] Надолу Формат за разпечатване
Автор Тема: Доставка на изделията  (Прочетена 10775 пъти)
Мирослав
Administrator
Sr. Member
Публикации: 427

Азъ, от Народа на Еднорога

Профил
« -: Май 30, 2009, 07:56:46 pm »

Доставката на поръчаните изделия се извършва чрез куриерски фирми. Обикновено използвам Еконт.
Има две възможности да получите пратката - да ви я доставят на адрес, на който задължително трябва да има човек, който да я приеме  или да си я вземете от офиса на куриерската фирма в удобно за вас време. О т моя страна пратката винаги се изпраща от офис, за да бъде по-ниска тарифата.

http://www.econt.com/tariff-calculator/
Тук можете да разберете за куриерските тарифи на Еконт, като нас ни интересуват  колетни пратки  до 1кг.
От офис до офис - 5лв.
От офис до врата(адрес) - 6,30лв.

Всяка една пратка има и наложен платеж, това е всъщност цената на поръчаното изделие. Този наложен платеж също се таксува, като при Еконт е 2,4%, сиреч, ако цената на изделието е 50лв. таксата върху наложения платеж е  1,20лв.
1,20лв. + 5лв. = 6,20лв.
1,20лв. + 6,30лв. = 7,50лв.
Това са двете възможни сметки според това кой вариант сте избрали.

Ако имате някакви въпроси-питайте.   :)
« Последна редакция: Юли 05, 2011, 03:38:53 pm от Мирослав » Активен

Българин (булгар) не е народност, а степен на посвещение, която дава способността посветеният да се самовъзражда от собствената си пепел – ФЕНИКС.
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #1 -: Май 31, 2009, 08:59:19 am »

От Еконт все по-вече ме радват, тази куриерска фирма наистина дърпа доста напред пред конкурентите си - имат вече собствен офис в Букурещ и осъществяват доставка в цяла Румъния срещу скромната куриерска такса от 12 евро. Даже вече имам едно изпратено изделие.  :P

Имат вече и офис в Лондон! Не мога да скрия, че това ме радва, защото имам запитвания как може да се получат изделия в Англия. За сега мога да изпращам само до офиса в Лондон, а куриерската такса е  37,50 лв.
Цитат от горния линк:
Доставки от/до адрес в Лондон или от/до други градове на Великобритания се извършват с вътрешен куриер от наш офис в Лондон, за което се заплаща допълнителна такса определена на база адреса на доставка
При интерес от извършване на такива услуги - обърнете са за информация на Mallphone 080013001

Адресът на офиса в Лондон:
Barking , str.Abbey Park Industrial Estate №Unit 8 , Essex , IG11 7BT
+4477 608 838 55
« Последна редакция: Август 17, 2009, 11:37:28 am от Мирослав » Активен

Българин (булгар) не е народност, а степен на посвещение, която дава способността посветеният да се самовъзражда от собствената си пепел – ФЕНИКС.
Лиор
Newbie
*
Публикации: 8

Профил
« Отговор #2 -: Декември 02, 2009, 01:03:25 pm »

Бих искала да знам има ли в някой от големите градове магазини и къде се намират ;) благодаря предваротелно
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #3 -: Декември 02, 2009, 01:39:52 pm »

Не разбрах точно въпроса ти - за какви магазини питаш?
Активен

Лиор
Newbie
*
Публикации: 8

Профил
« Отговор #4 -: Декември 02, 2009, 01:54:10 pm »

исках да знам само по интернет ли мога да си поръчам или някъде имаш магазин , в който мога да дойда и да разгледам и да дам някои поръчки 
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #5 -: Декември 02, 2009, 02:08:32 pm »

Само чрез интернет, магазин нямам.   :)
Активен

Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #6 -: Февруари 18, 2010, 07:57:31 pm »

Днес от Еконт ме "зарадваха" - нямат вече право да приемат пратки с благородни метали за чужбина, независимо дали за европейския съюз или за другаде. Питам се ние като държава наистина ли сме в ЕС и ако сме-по какво се познава? Но...това е друга тема.
С две думи - не мога да изпращам изделия в чужбина, нито с куриерски фирми, нито чрез български пощи!
Активен

Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #7 -: Ноември 16, 2012, 06:01:45 pm »

Вече имам регистрация в Еконт и ползвам 20% отстъпка за куриерската такса. Банерът на Еконт можете да го видите на всяка една страница на сайта.
« Последна редакция: Май 24, 2013, 09:30:49 am от Мирослав » Активен

Страници: [1] Нагоре Формат за разпечатване 
Форум Сребърният Еднорог  |  Раздели  |  Информация за изделията  |  Тема: Доставка на изделията