Сребърният Еднорог - история в сребро

Начало Помощ Търси Вход Регистрация
Форум Сребърният Еднорог  |  Раздели  |  Информация за изделията  |  Тема: Маркиране на изделията
Страници: [1] Надолу Формат за разпечатване
Автор Тема: Маркиране на изделията  (Прочетена 5143 пъти)
Мирослав
Administrator
Sr. Member
Публикации: 427

Азъ, от Народа на Еднорога

Профил
« -: Юли 19, 2009, 10:09:06 am »

От днес мога да се похваля, че вече имам личен печат, с който ще маркирам всяко едно изделие, изработено от мен. Този печат дава гаранция за автентичност и качество.

Ще речете-това пък защо ти е? Ами защото получавам такива новинки като например, че мой пръстен се продава в подлеза на ЦУМ или еди-кой-си мой модел медальон е закупен от магазин в Търговище. Няма как да стане това, защото никой търговец от споменатите места не е купувал от мен въпросната стока. Просто някой е матрицирал тези неща и ги е пуснал в производство, но вече като отливки, а не по начина, по който аз ги изработвам.  Да кажа и това, че и в Турция се изработват 10-ина мои модели, всичките с българска символика. Лошото е, че когато ги видях се втрещих от качеството им. Честно казано имах по-добро мнение за турските матричари.

Всичко това го споделям без ни най-малка обида, защото отдавна съм свикнал с копирането на чужди идеи в бижутерията. Нека да копират, важното е българският символизъм да се разпространява.   :D

Та така, личният ми печат представлява 4-листна детелина и вписано в нея ... още нещо  ;) .
« Последна редакция: Ноември 28, 2012, 07:33:58 pm от Мирослав » Активен

Българин (булгар) не е народност, а степен на посвещение, която дава способността посветеният да се самовъзражда от собствената си пепел – ФЕНИКС.
Страници: [1] Нагоре Формат за разпечатване 
Форум Сребърният Еднорог  |  Раздели  |  Информация за изделията  |  Тема: Маркиране на изделията