Сребърният Еднорог - история в сребро

Начало Помощ Търси Вход Регистрация
Форум Сребърният Еднорог  |  Раздели  |  Мнения, препоръки и сладки приказки  |  Тема: ПОЖЕЛАНИЕ
Страници: [1] Надолу Формат за разпечатване
Автор Тема: ПОЖЕЛАНИЕ  (Прочетена 5449 пъти)
slavena
Newbie
*
Публикации: 2

Профил
« -: Февруари 11, 2010, 02:26:51 pm »

Здравейте!Разбрах за Вас чрез друг сайт за бижута.Много ми харесва,че всичко се изработва ръчно.Аз направих вече своята специална поръчка - медальон с емблема на BMW.Приятелят ми е фен на марката BMW и аз искрено се надявям,че ще хареса подаръка ми.Работила съм в магазин за приложни изкуства и високо ценя работата на всички автори на различни произведения.УСПЕХ!
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member
Публикации: 427

Азъ, от Народа на Еднорога

Профил
« Отговор #1 -: Февруари 11, 2010, 07:53:54 pm »

Благодаря за добрите думи, Славена   :)
Аз също шапка свалям на всеки, който прави нещо с ръцете си, защото във всички случаи той оставя и част от себе си в метала, в глината, в дървото или в какъвто и да е друг материал. Така изделието става живо, ако мога така да се изразя. Доколко аз успявам-не знам, но се надявам поне малко да се усеща от хората, които носят мои неща.
Поздрави и благодаря, че се включихте в семейството на Еднорога!
Активен

Българин (булгар) не е народност, а степен на посвещение, която дава способността посветеният да се самовъзражда от собствената си пепел – ФЕНИКС.
slavena
Newbie
*
Публикации: 2

Профил
« Отговор #2 -: Февруари 13, 2010, 12:45:59 pm »

Здравейте!Получих медальона и искам да изразя своята багодарност защото наистина е страхотен.Чесно казано не очаквах.че ще има такава перфектна изработка и останах просто възхитена.Радвам се .че има такива талантливи хора.който с таланта си успяват да правят другите щастливи!Още веднъж ЕДНО ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ,Миро!Много успехи в бъдеще!
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2010, 04:06:04 pm »

С много здраве и с много мерак да се носи! 
Активен

Българин (булгар) не е народност, а степен на посвещение, която дава способността посветеният да се самовъзражда от собствената си пепел – ФЕНИКС.
aquaborn
Newbie
*
Публикации: 6

Профил
« Отговор #4 -: Март 31, 2010, 01:34:07 pm »

Гледам, че тука е темата за хвалби... :-)
Искам да похваля Митко за качествената, бърза работа.
Момчето се оказа много съвестно и свястно - всичко беше изработено в срок и много добре.
Евала Мите че влагаш труд и душа е нещата, които ние след това имаме  щастието да носим.
Бъди здрав и щастлив.
Скоро очаквай нови поръчки от мен
Активен
Мирослав
Administrator
Sr. Member

Профил
« Отговор #5 -: Март 31, 2010, 09:47:56 pm »

Предполагам, че добрите думи са по мой адрес, но ако ще съм Митко - ще ми купуваш риза.  :D
Абе, няма значение, по-важното е, че ти харесва медальона!
Активен

aquaborn
Newbie
*
Публикации: 6

Профил
« Отговор #6 -: Април 01, 2010, 10:04:06 am »

Предполагам, че добрите думи са по мой адрес, но ако ще съм Митко - ще ми купуваш риза.  :D
Абе, няма значение, по-важното е, че ти харесва медальона!
Miтко, Миро... нема разлика за мен :-) Нали си с "М" - тва е важното!
Важното е че си кадърен и съвестен. Хора като теб останаха рядкост в България
Активен
Страници: [1] Нагоре Формат за разпечатване 
Форум Сребърният Еднорог  |  Раздели  |  Мнения, препоръки и сладки приказки  |  Тема: ПОЖЕЛАНИЕ